Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас Гість!

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Farik  
Форум » Головний вело розділ » Звіти про мандрівки » В Крехів на Хресну дорогу
В Крехів на Хресну дорогу
FarikДата: Вівторок, 28.09.2010, 13:24 | Повідомлення # 1
Радикальний модер
Група: Модератори
Повідомлень: 14
Репутація: 42
Статус: Offline
Ура! Поїздка відбулася!
Силами ударної боївки Лунабайк в складі 5 осіб був відвіданий Крехівський монастир, з’їдено півтора метри ковбаси, 5 кг картоплі та 3 кг шашлика…
Зустрілися о 08:00 на Шевченка біля Янівського четверо: я, Окса, Грім і Док. Помилувалися трошки сходом сонця і поїхали… Через 500 м шляху сонце сховалося і вже на повороті з Шевченка на Брюховицьку почав накрапати дощик…
Я відразу згадав травневу прощу… день під дощем… і подумав що, може, доречніше запропонувати сьогодні всім якусь ближчу точку для відвідання (в Зашків через ліс, наприклад!)… Але народ під проводом Грома повстав :), не повівся на провокацію… і ми продовжили рух…
В самих Брюховичах трохи нас вже помочило і ми одягли дощовики, але десь за Бірками дощ перестав і сонечко легенько зиркало на нас з-поза хмар…
По дорозі подзвонив Фен-Шуйко і задекларував свою готовність спринтанути нам навздогін. Як сказав – так і зробив. Зустрілися в Крехові вже під кінець Літургії.
До церкви приїхала "наша похідна кухня", а її екіпаж ефективно влився в наші ряди.
А потім була просто фантастична Хресна Дорога, участь в якій ми брали з велосипедами. Людей було досить багато… ну не знаю навіть, може близько 400 осіб! Виправте мене хтось, якщо помиляюся… Особливо мені сподобалася історія про пана, який боявся спати через примару під своїм ліжком :D.
Через 2 години ми вирушили на полянку над джерелом в лісі для організації обіду: здолали 2 підйоми з розмитої дороги і дійшли до столиків на галявині з фруктовим садом. Далі Грім почав свої кухонні процедури, в результаті яких ми смачно попоїли, випили пива і … лягли спати? Ні! Док з Оксою міняли камеру на доковому Афторі, а ми з Громом поїхали по воду і до печер…
Десь близько 18:00 нарешті почали рушати на Львів… Шашлик в шлунку благав про спокій і сон під вербою, та пізня година, навпаки, провокувала ноги до швидкого каденсу. В Бірки заїздили вже в сутінках, бо, як сказав Грім, нам не вистачило години… (факт фактичний…) До речі, перед Бірками бачили вужика – повз по дорозі на інший бік… не по переходу! Зупинились – оштрафували… і поїхали.
В Брюховичах відправили домів Фен-Шуя, на Шевченка роз’їхалися, аналогічно ранішній зустрічі, лише в зворотньому порядку.
Все… Ноги болять, настрій піднесений, 90 км поЗаду :)…
Я радий, що нам вдалося поєднати приємне, корисне і смачне smile за один день.
Дуже вдячні:
• Грому – за ініціативу, впертість проти спокус, частування та пару смішних історій;
• Ромі – за автопідримку та постачання;
• Доку – за радикальну рівновагу духу;
• Оксі – за критику та "ведення колони";
• Фен-Шую – за силу волі в боротьбі проти ранкової хвороби :);
• Мені – за те, шо я це все написав (хоча обіцяли всі…)
Наступного разу нас має бути більшіше :)!!!

П.С. Фен-Ші! Де фотки?
П.П.С. Під час мандрівки жоден вуж не постраждав.


 
JoyDxlДата: Вівторок, 28.09.2010, 13:36 | Повідомлення # 2
Злобний адмін
Група: Адміністратори
Повідомлень: 18
Статус: Offline
Ключові фото вішаємо у звіті, тобто тут ( Правила оформлення ), а решту у розділі "Крехів" у фотоальбомі (розділ щойно створено...)

Нехай погода і невзгоди не роблять наші колеса квадратними!
 
Форум » Головний вело розділ » Звіти про мандрівки » В Крехів на Хресну дорогу
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Середа
24.04.2024
08:51


Copyright JoyDxl studio / LunaBike Club © 2024