Маршрутні дані:
Довжина: 62,3 км
Середня швидкість: 14,1 км/год
Час в дорозі: 4 год. 26 хв.
Покриття (%): асвальт/грунтовка/стежки/джунглі = 50/28/16/6
Транспорт (потяги):
В Сколе зі Львова: 07:01 Львів-Мукачево з Головного вокзалу
У Львів зі Стрия: 20:39 Трускавець-Львів
Ділянки маршруту:
1. Сколе – водоспад Кам’янка. Асфальт, розбитий асфальт, грунтовка. Спусків немає, підйоми не складні. Останній підйом найдовший, за ним відразу водоспад.
2. Водоспад Кам’янка – початок підйому на хребет Ключа (долина потоку Лужки). Дороги практично нема, місцями є, але розмита, місцевість болотиста, потім кам’яниста, постійні водні перешкоди.
3. Підйом на хребет Ключа. Стабільний стрімкий підйом. Місцевість поросла високою травою, далі меншою, потім розмита дорога, практично без каміння.
4. Спуск в с. Труханів. Кам’яна дорога. Спуск спочатку стрімкий, потім пологіший, але в деяких місцях небезпечний. Спочатку великі калюжі і болото, потім сухо, але великі вимоїни і каміння. Останні 500 м - широко, не стрімко і по траві.
5. Підйом до Скель Довбуша з с. Труханова. Стабільний підйом по лісі. Доволі стрімкий та ненав’язливо затяжний.
6. Спуск від Скель до Тисова. Стабільний нестрімкий спуск спочатку грунтово-кам’яною дорогою, потім полого асфальтом.
7. Тисів – Болехів. Легкий спуск асфальтом.
8. Болехів – Стрий. Рух по трасі Стрий – Івано-Франківськ зі спусками та доволі неприємними і затяжними підйомами. Дорога дуже вузька – по 1 смузі в кожному напрямку. Перед Стриєм за 3-4 км пряма рівна дорога.
Опис маршруту взято зі звіту про мандрівку, написану Farik-ом